انتخاب های خود را محدود کنید!

منابع الهام بخش دکوراسیونی بسیار زیادی در اطراف ما وجود دارد (تلویزیون، وبلاگ ها، Pinterest، مجلات) که اغلب می تواند احساس منحصر به فرد و جذابی در افراد ایجاد کند اما فراموش نکنید گاهی اوقات با در نظر گرفتن همه گزینه ها، کار خودمان را سخت تر می کنیم. به عنوان مثال، اگر تصمیم دارید برای رنگ اتاق نشیمن خاکستری را انتخاب کنید تنها چند گزینه رنگ را در نظر بگیرید در این صورت با دنیای نامحدوی از رنگ های مختلف مواجه نمی شوید که انتخاب را برایتان مشکل تر کند. زیرا همه این گزینه ها هر کدام می توانند انتخاب خوبی باشند و فکر کردن برای انتخاب یکی احساس سردرگمی و دیوانه کننده ای ایجاد می کند بنابراین خود را به دو یا سه طیف رنگی محدود کنید، سپس به احساس خود اعتماد کنید و بهترین گزینه را با توجه به سلیقه کاربردی بودن برای فضا و با در نظر گرفتن مبلمان برای دکوراسیون فضای خودتان انتخاب کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

عادت ها و سبک زندگی خود را فراموش نکنید!

برای انتخاب گزینه های مختلف دکوراسیون از سبک، رنگ و یا انتخاب مبلمان به یاد داشته باشید ممکن است شما تصاویر الهام بخشی را مشاهده کنید و بسیار مورد پسند شما باشد اما نکته مهم در انتخاب هماهنگی تصاویر و انتخاب شما با فضای موجود و با توجه به نیاز های شماست قبل از خرید، فکر کنید که چقدر علاقه شما به یک پالت رنگی خاص، سبک مبل، یا پارچه، می تواند دوام داشته باشد و حاضر به استفاده طولانی مدت از آن هستید یا خیر.
نکته بعد و بسیار مهم سبک زندگی شماست اگر حیوان خانگی دارید برخی متریال ها ممکن است برایتان مناسب نباشد یا اگر فضای کوچکی دارید برخی رنگ های تیره یا اگر کودک در منزل دارید مبلمان با رنگ های روشن اگرچه زیبا هستند انتخاب خوبی برای شما محسوب نمیشوند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

انتخاب های جسورانه را فراموش نکنید!

انتخاب های ایمن می توانند بسیار مطمئن و کاربردی باشند اما همیشه سرگرم کننده نیستند هنگام دکوراسیون فضا فراموش نکنید زندگی خیلی کوتاه است و کاش رنگی جالب یا پارچه ای سرگرم کننده را به کار ببرید اگر از دسته افرادی هستید که همیشه در مجلات یا عکس های الهام بخش، دیگران را برای انتخاب های جسورانه تحسین می کنید، چرا در فضای خود چیزی جدیدی را امتحان نکنید؟ با توجه به تناسبات تفکر کنید اما با انتخاب های جسورانه فضا را هیجان انگیزتر و پویاتر نمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

از طراحان داخلی کمک بگیرید!

اگر این چالش را نمی توانید به تنهایی سپری کنید از طراحان داخلی به صورت تخصصی کمک بگیرید این کار صرفه جویی در زمان و هزینه ها در طولانی مدت در بر خواهد داشت که انتخاب های اشتباه منجر به دوباره کاری یا صرف هزینه دوباره برای خرید های نادرست و یا عدم ایجاد احساسات منفی حاصل از دکوراسیون اشتباه در فضای منزل می شود.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق این سایت متعلق به