توضیحات برای عکس ثبت نشده

درباره آرتا

شرکت مهندسی معماری و طراحی داخلی " آرتا ایده سازان " یکی از شرکت های هولدینگ سرمایه گذاری عقیق نقش جهان با بهره گیری از دانش روز، خلاقیت و با تکیه بر مدیران، متخصصان و کارشناسان خود توانسته به یکی از شرکت های صاحب نام در حوزه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، به ویژه بازسازی و بهینه سازی ساختمان های فرسوده در مرکز کشور تبدیل شود.


چشم انداز
شرکت آرتا دیزاین طی ۵ سال آینده به عنوان شرکت برتر کشور در حوزه تخصصی مشاوره صنعت ساختمان، مطرح و فعالیت های خود را در حوزه های مختلف این رشته از جمله طراحی، اجرا، بازسازی، دکوراسیون و ساخت و تربیت نیرو های متخصص گسترش خواهد داد به شکلی که این برند هم از نظر جامعه کارفرمایی و هم از نظر متخصصان این امر نشانه ی تضمین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده باشد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

ماموریت ها

اهداف مدیران آرتا دیزاین بر ارائه بهترین خدمات مشاوره صنعت ساختمان و مشتری مداری و نیز جذب نخبگان حوزه های مختلف، همکاری با شرکت های تراز اول ایران، همچنین با شرکت های بین المللی در حوزه های دکوراسیون داخلی و نیز گسترش فعالیت در شهر های مختلف می باشد. هم چنین در صدد واردات و نیز اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر در حوزه ی تجهیزات و ملزومات ساختمانی است.ارزش های بنیادین

ارزش های بنیادین شرکت آرتا دیزاین حول محور دانش، تخصص، احترام و اعتماد متقابل شکل گرفته است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به